Консервація системи автополиву

Основним завданням консервації є прибрати воду з усієї системи, для запобігання можливих розривів і пошкоджень окремих елементів, таких як трубопровід, електромагнітні клапани, зрошувачі, крани й т.п.
Перший етап, це відключення системи автополиву від джерела водопостачання. Бажано це зробити так, щоб не було можливості серед зими випадково відкрити кран і заповнити водою все обладнання. Для цього краще кран опломбувати, або зовсім від'єднати трубу водопостачання. Якщо полив відбувається з накопичувальної ємності, то воду необхідно злити.
Другим етапом, буде підключення компресора до системи поливу. Потім по черзі продути всі зони поливу, починаючи від дальньої точки на основний магістральній трубі, і закінчуючи найближчою, до джерела водопостачання, зоною поливу. При цьому, тиск повітря в системі не повинен перевищувати 3 атм, а інтервал роботи однієї продувки не повинен бути більш як 1 хв, тому, що обертові елементи роторних зрошувачів, або ротаторних форсунок залишаються без води, і це призводить до швидкого їх зносу! Продувку кожної зони необхідно проводити кілька разів, оскільки вся вода за один раз може не піти. Також, необхідно продути й ту частину трубопроводу, що живить накопичувальну ємність з водою.
Третій етап, це прочищення фільтрів, установка кранів на гідрантах в напіввідкритому положенні та відключення контролера. Якщо є можливість, необхідно зняти поверхневий поливальний насос і занести його в тепле приміщення.
Правильна консервація системи автополиву - це запорука довгої і безперебійної її роботи, тому проводити її потрібно своєчасно і довірити виконання професіоналам.

Вартість робіт

Ціна за умови виїзду на об'єкт в межах 50 км від Києва......................................................................................... 400 грн.

Від 1 до 3 зон поливу ............................................................................................. 1000 грн.

Від 3 до 8 зон поливу ..................................................................................... 250 грн/зона

Понад 8 зон поливу ......................................................................................... 220 грн/зона

Продувка гідранта ...................................................... 150 грн.

Звільнення накопичувальної ємності від води   ........................................................................... 100 грн/м3

Очищення та промивка дискових та сітчастих фільтрів ............................... 100 грн/шт.

 

Консервація системи автополиву