Монтаж систем автополиву

Чому ми?

З нами швидко. Великий штат кваліфікованих співробітників дозволяє повністю зануритися в виконання проєкту і реалізувати його в максимально короткі терміни.

З нами якісно. Наша команда складається виключно з професіоналів, які працюють в сфері автополиву багато років і мають профільну освіту. Саме тому ми даємо гарантію на виконаний проєкт і здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Для нас не існує нездійсненних завдань. Ми постійно розвиваємося і любимо реалізовувати навіть найскладніші проєкти систем автополиву.

Етапи роботи

Підготовка

Погоджуємо з вами проєкт до найдрібніших деталей. Обговорюємо всі умови співпраці і графік робіт.

Земельні роботи

Робимо розмітку території і викопуємо траншеї (в разі підземного монтажу трубопроводу), прокладаємо кабелі для системи управління.

Монтаж обладнання

Монтуємо зрошувачі. Встановлюємо насос. Підключаємо електромагнітні клапани. Підключаємо і програмуємо автоматику (а також додаткові погодні датчики (при їх наявності): датчики вітру, дощу, сонячної активності та ін.).

Запуск і обслуговування

Ми робимо пробний запуск системи. Надаємо гарантійне обслуговування протягом року. Займаємося консервацією системи на зиму і запуском - навесні (на вимогу).

Монтаж системи автополиву

Наше завдання втілити проєкт в життя, максимально швидко, максимально надійно і максимально уважно до всіх деталей. У той же час з мінімальними порушеннями вже існуючого ландшафту. Ефективна комунікація з автором проєкту, дизайнером і клієнтом, ввічливість і доброзичливість - це головні принципи роботи моєї команди монтажників.

Олександр, інженер з монтажу систем автополиву OnGreen

Наші проєкти

Вас може зацікавити

Перегляньте відео

про монтаж системи автополиву

image

Задаєтесь питанням: як зробити систему автополиву на ділянці?

Телефонуйте і наш інженер проконсультує

Євген, головний інженер OnGreen,
фахівець по системах автополиву