Проєктування систем автополиву

 

Чому ми?

З нами надійно. За 7 років роботи у нас сформувалася команда досвідчених інженерів, які створюють довговічні та практичні проєкти. Наші фахівці враховують навіть найдрібніші деталі та проєктують якісні системи автополиву, з використанням сучасних технологій та професійного обладнання.

З нами легко. Ми завжди максимально занурюємося в проєкт, створюємо унікальну систему автополиву, залишаємося на зв'язку з клієнтами і швидко реагуємо на всі побажання.

З нами вигідно. У нас дуже демократичні умови співпраці і маса приємних бонусів для наших клієнтів.

Етапи роботи

Знайомство

Ми отримуємо від вас вихідні дані (по телефону), уточнюємо ваші вимоги до системи автополиву, тип і розташування насаджень, джерело водопостачання, місце розташування вашої ділянки, і тд.

Заміри

Ми виїжджаємо на об'єкт і робимо заміри ділянки, складаємо схему насаджень і фіксуємо особливості ландшафту, тип ґрунту, заміряємо продуктивність джерела водопостачання, і тд.

Підготовка проєкту


Наш інженер створює унікальний проєкт, який включає в себе: зведену схему, схему розміщення зрошувачів, схему прокладання магістральних труб. Також фахівець проводить точний гідравлічний розрахунок.

Професійний підбір обладнання

Наш інженер підбирає якісне обладнання та складає детальний кошторис. Якщо ви приймаєте рішення, замовити всі компоненти для системи автополиву в нашому інтернет-магазині FermerShop підготовка проєкту безкоштовна!

Проєкт системи автополиву

Комфортна для клієнта, корисна для рослин, система автоматичного поливу, повинна бути продуманою до найдрібніших деталей, легко втілюватись в життя, служити безвідмовно багато років та ідеально підходити для своїх цілей. Завжди продумую компоновку таким чином, щоб поливати і гектари теплиць, і затишний сад біля будинку було однаково максимально зручно...

Артур, інженер-проєктувальник OnGreen

Наші проєкти

Вас може зацікавити

Перегляньте відео

про систему автополиву реалізовану за проєктом інженера OnGreen

image

Задаєтесь питанням: як зробити систему автополиву на ділянці?

Телефонуйте і наш інженер проконсультує

Євген, головний інженер OnGreen,
фахівець по системам автополиву

Залишились питання про автополив?