Професійний підбір обладнання для систем поливу

В наш час розмаїття товарів на полицях магазинів, дуже легко розгубитись під час вибору. А особливо, якщо обираєш товари в зовсім незнайомій сфері, такій як системи поливу, наприклад. За час існування нашого інтернет-магазину, який спеціалізується на продажу обладнання для різноманітних систем поливу та інших товарів для саду та городу, ми неодноразово зустрічались з проблемою вибору дійсно потрібного обладнання нашими клієнтами. Дуже часто люди просто через брак знань в сфері систем поливу, орієнтуються на або застаріле, або не зовсім якісне, або задороге обладнання. Тому ми, в OnGreen, вирішили надавати послугу - професійний підбір обладнання, та ділитись нашим багаторічним досвідом та знаннями з нашими клієнтами. Тепер все що вам потрібно зробити - це звернутись до нас і один зі спеціалістів по системах поливу підбере необхідне обладнання, врахувавши при цьому всі особливості майбутньої системи поливу та ваші побажання.

Етапи співпраці

Наш спеціаліст детально вивчає проєкт майбутньої системи поливу

Фахівець робить підбір всього необхідного обладнання та складає детальний кошторис

Після затвердження кошториса клієнтом і отримання авансового платежу, ми збираємо все обладнання в одне відправлення та доставляємо в зручний спосіб замовнику

Професійний підбір обладнання для систем поливу

Нещодавно ми знімали відео для нашого каналу на YouTube, в якому я порівнював 2 контроллери найпопулярніших брендів з однієї цінової групи, під час якого, я так і не зміг дати відповідь на питання, який з них кращий. Вони обидва різні, але обидва хороші, якщо підібрані під проєкт і гармонійно вписуються в систему поливу, яку створив інженер-проєктувальник. І так можна сказати про все обладнання, яке використовується під час роботи автополиву. Не відповідний зрошувач в навіть найпродуманішому проєкті - це неефективний полив і відповідно некоректна робота усієї системи. Також професійний підбір обладнання, суттєво економить кошти та убезпечить від неякісних чи застарілих моделей.

Євген, головний інженер OnGreen

Перегляньте відео

Про підбір обладнання для автополиву теплиць

image

Придбати обладнання

Виникли питання щодо професійного підбору обладнання?

Телефонуйте і наш фахівець з підбору обладнання для систем поливу Вам допоможе:

Євген,
головний інженер OnGreen