Проєктування систем крапельного поливу

Чому ми?

З нами якісно. Наш інженер дуже відповідально підходить до створення проєкту, тому уважно вивчає всі дані об'єкта, враховує вид рослин і тип ґрунту, джерело водопостачання, особливості ландшафту та багато іншого. Готовий проєкт - це повністю продумана система, яка покликана ефективно здійснювати полив рослин (будь то маленька присадибна ділянка або гектари насаджень), з повним переліком оптимального обладнання, щоб з легкістю втілити цей проєкт в життя.

З нами вигідно. Наші проєкти оптимізовані, таким чином, щоб ви змогли створити систему крапельного зрошення не витративши зайві гроші і при цьому використовувати якісне обладнання.

З нами легко. Ми завжди залишаємося на зв'язку з клієнтом і завжди готові допомогти, якщо раптом виникають труднощі. Нам цікаво, як працюють наші проєкти, і тому раді зворотного зв'язку.

 

Переваги системи крапельного поливу

 

Раціональне використання водних ресурсів

Точкове потрапляння води, максимально близьке до кореневої системи рослин, в результаті чого рослини краще ростуть і розвиваються

Покращення аерації ґрунту оскільки він не запливає

Ефективне внесення добрив, живляться лише потрібні рослини, а не бур'яни

Наші проєкти систем крапельного поливу

Проєкт системи крапельного зрошення

Працюю в сфері систем крапельного поливу вже понад сім років. За цей час я створив десятки проєктів, які успішно працюють і приносять користь. Для мене абсолютно неважливо буде це проєкт на кілька соток або гектарів, я з однаковою точністю зроблю всі розрахунки та продумаю всі деталі, щоб система була максимально ефективною та оптимально підходила для своїх цілей. Не дивлячись на свій великий досвід, я продовжую вдосконалювати свої знання в сфері рослинництва і завжди, із задоволенням, ділюся корисною інформацією з нашими клієнтами, допомагаю і підказую. Адже, завжди приємно бачити, як твої клієнти досягають успіху.

Владислав, інженер по проєктуванню систем крапельного поливу OnGreen

Детально про виконані проєкти

 

Плануєте організувати систему крапельного поливу, але не знаєте з чого почати?

Наш інженер із задоволенням відповість на всі питання

Владислав, інженер по проєктуванню

систем крапельного поливу OnGreen