Шеф монтаж систем автополиву

Чому ми?

З нами легко. Великий досвід в монтажі та проєктуванні дозволяє нашим фахівцям дуже докладно і в доступній формі пояснити всі нюанси монтажу системи автополиву.

З нами зручно. Наш інженер проведе майстер-клас у зручний для вас час, офлайн або онлайн, за вашим бажанням. А найголовніше наші фахівці завжди на зв'язку, вони прийдуть на допомогу, якщо під час монтажу щось пішло не так і прояснять всі незрозумілі моменти.

З нами вигідно. Ми допоможемо не тільки заощадити на монтажі, а й краще розібратися в системі автоматичного поливу, щоб надалі самостійно виконувати сервісне обслуговування системи та ефективно налаштовувати електроніку.

Етапи роботи

Проєктування

Наші інженери створюють для вас унікальний проєкт системи автополиву і складають детальний кошторис обладнання.

Підбір обладнання

Наш фахівець згідно з проєктом підбирає для вашої майбутньої системи оптимальне обладнання, враховуючи ваш бюджет і побажання.

Онлайн консультація

Після закупівлі обладнання, наш інженер докладно розповідає вам чи вашому представнику, який буде виконувати монтаж, про всі деталі монтажу і залишається на зв'язку до його завершення.

Виїзний майстер-клас

Інженер на вашій ділянці покаже на практиці та навчить, як швидко і якісно реалізувати систему автополиву.

Шеф монтаж системи автополиву 

Для нас важливий результат! Тому ми навчимо, покажемо і надихнемо Вас створити своїми руками систему автополиву, яка буде працювати і приносити користь. Ми постійно поруч на всіх етапах роботи, тому що прекрасно розуміємо, як складно щось робити вперше. Наша співпраця з клієнтом не закінчується в момент, коли система почала працювати, ми залишаємося на зв'язку і готові допомогти в доповненні системи або підібрати необхідні деталі, в разі поломки.

Євген Гудков, головний інженер OnGreen

Наші проєкти

Плануєте автополив, але не знаєте з чого почати?

Телефонуйте і наш інженер проконсультує

Євген Гудков,
головний інженер OnGreen,
фахівець по системам автополиву