Системи автополиву для садівництва

Підприємці, які займаються садівництвом часто називають садівництво не бізнесом, а способом життя, адже сад закладається на десятки років і потребує багато уваги. Ми в OnGreen це прекрасно усвідомлюємо, тому під час проєктування системи автополиву для саду, використовуємо обладнання, яким можна комфортно користуватись протягом багатьох років. Створені нашими інженерами системи, покликані полегшити турботи про рослини та максимально покращити ефективність догляду за ними. Адже продумана система поливу це своєчасний та точковий полив, який забезпечує дерева чи кущі достатньою кількістю вологи, при цьому не підживлюючи бур'яни. Також за потреби ця система допоможе ефективно вносити добрива, так само прицільно, в прикореневу зону рослин. В наш час глобальних змін клімату та нерівномірності випадання опадів, система автополиву дарує свободу садівнику та впевненість в гарних результатах своєї роботи, оскільки завдяки розумній системі управління, полив буде відбуватись тільки тоді, коли це потрібно і в необхідній кількості.

Етапи роботи

Проєктування

Наш інженер-проєктувальник знайомиться з об'єктом, ретельно вивчає план-схему розташування насаджень, тип ґрунту, джерело водопостачання, робить заміри та інше. На основі отриманої інформації створює індивідуальний продуманий до найменших дрібниці проєкт системи автополиву.

Перейти...
image

Професійний підбір обладнання

Після затвердження проєкту та остаточного обговорення всіх деталей, наш фахівець згідно проєкту підбирає оптимальне обладнання для системи автополиву та складає кошторис.

Перейти...
image

Шеф монтаж системи автополиву

Наш інженер детально проконсультує вас по монтажу системи автополиву та проведе виїздний майстер-клас, під час якого ви чи ваші працівники навчитеся втілювати проєкти систем автополиву в життя без зайвих турбот

Перейти...
image

Монтаж систем автополиву

Наша команда кваліфікованих монтажників на чолі з інженером швидко та якісно втілить проєкт системи автополиву в життя, зробить всі налаштування обладнання та пробний запуск системи.

Перейти...
image

Система автополиву для саду "під ключ"

Коли я створюю проєкти систем поливу для садівництва, велику увагу приділяю якості усіх матеріалів, адже строк їхньої служби має бути максимально довгим. З практики знаю, що дерева потребують особливого догляду, і тому система поливу має відповідати різновиду дерев, які вирощуються та схемі їх розміщення на ділянці.

Владислав, інженер-проєктувальник OnGreen

Наші проєкти

Зацікавила система автополиву для саду?

Телефонуйте і наш інженер відповість на всі запитання:

Владислав, інженер-проєктувальник OnGreen