Створення технічних водойм

 

Штучні водойми технічного призначення використовуються найчастіше, як джерело водопостачання для поливу сільськогосподарських угідь, а також, як резервуар для води у разі пожежної небезпеки. Головна вимога до таких водойм - це надійність та невисока вартість, адже об'єми, як правило, потрібні досить великі. Чаша технічної водойми не декорується каменем чи зеленню, 3 головні задачі, які наші фахівці ставлять перед собою під час їх облаштування це:

  1. правильно сформувати чашу водойми і викопати котлован;
  2. підібрати потрібний тип ізоляції і провести гідроізоляцію заздалегідь підготовленої чаші;
  3. зручно та технологічно правильно організувати користувацьку частину (вона являє собою схему організації системи водопостачання, яка дозволить ефективно використовувати воду для поливу, стоків чи пожежогасіння).

Наша команда спеціалістів вже багато років займається створенням штучних технічних водойм різного розміру для сільськогосподарського та промислового призначення. Нас не лякають великі масштабні проєкти, оскільки ми готуємо гідроізоляційне полотно будь-якого розміру та під будь-яку форму ставу.

Етапи роботи 

Проєктування

Ми створюємо проєкт майбутньої водойми з урахуванням потреб для яких вона буде використовуватись

Підведення комунікацій 

Ми виконаємо всі земельні роботи та змонтуємо все необхідне обладнання для використання водойми 

Ізоляція 

Ми проводимо гідроізоляцію за допомогою ЕПДМ мембрани або ПВХ плівки товщиною від 1 до 1,5 мм чи HDPE та PE видів гідроізоляції

 

Наші проєкти дуже різні за складністю та об'ємом, але їх об'єднує одне - це якісне виконання. В каруселі нижче можна побачити масштаби проробленої нами роботи

Андрій, керівник напрямку по створенню технічних водойм "On Green"

Фастів

Рославичі

Умань

Бориспіль

Заворичі

Коростень

Перегляньте відео

Про створення накопичувального резервуара для системи поливу

image

Технічна водойма "під ключ"

Замовити

Вас може зацікавити